Aliağa Ayağa Kalktı

Aliağa Ayağa Kalktı

Milliyetçi Hareket Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan ACAR’IN “Aday Tanıtım Buluşması” Aliağa’yı ayağa kaldırdı. Aliağalılar, “İlçe ilk kez böyle bir aday tanıtım toplantısı gördü. Serkan Acar sağlam geliyor” yorumunda bulundular.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan Acar’ın “Aday Tanıtım Buluşması” Aliağa’yı ayağa kaldırdı. İlçenin merkezinde bulunan Demokrasi Meydanı’nı dolduran binlerce Aliağalı, Başkan Adayı Serkan Acar’a sevgi gösterisinde bulundu.  Daha öncesinde yapılan alan çalışması ile seçim bölgesindeki her eve elden ulaştırılan etkinlik; akşam saat 19.00’da saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Serkan Acar’ı anlatan film gösterime girdi. Acar’ı yakından tanıyanlar, kendisiyle ilgili anılarını Aliağalılarla paylaşarak, katılımcıların Acar hakkında fikir sahibi olmasını sağladılar.

Daha sonra ailesiyle birlikte sahneye çıkan Serkan Acar, katılımcılara “hoş geldiniz” dedi. Bunun sadece Serkan Acar’ı tanıtma etkinliği olduğuna vurgu yapılan geceye katılan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Necat Karataş ve Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili, TBMM Grup Sözcüsü Oktay Vural da; siyasete girmeden yaptıkları konuşmalar da Serkan Acar’a destek verdiler. Ses ve ışık gösterilerinin yanında atılan havai fişeklerde geceye katılanları coşturdu. Aliağalılar, “İlçe ilk kez böyle bir aday tanıtım toplantısı gördü. Serkan Acar sağlam geliyor” yorumunda bulundular.

Leave a reply